ردیاب خودرو ترب

یعنی یک سارق خودرو به محض اینکه بتواند دستگاه جی پی اس ردیاب را بعد از صرف کردن زمان زیاد ، کشف کند باید از آن گاراژ پیاده فرار کند .

و هزینه استفاده از آن تحت عنوان شارژ سالیانه از مشتری دریافت می شود. حتی شرکت هایی که از نرم افزار های متن باز استفاده می کنند

قالبا جی پی اس خودرو ها دستگاهایی با ابعاد نسبتا کوچک هستند تا بتوان آنها را به راحتی در هر نقطه از ماشین نصب کرد.

هزینه های تهیه و راه اندازی ردیاب خودرو شامل چه مواردیست؟

خرید راحت و بی دردسر لوازم جلوبندی و یدکی خودرو با سایت ارشیکو

ردیاب ماشین غیرسیمی را برخی با نام ردیاب آهنربایی یا مغناطیسی نیز می‌شناسند. در این مدل، یک باتری داخلی قوی به عنوان منبع تغذیه اصلی قرار دارد. به این ترتیب دیگر نیازی به سیم کشی میان دستگاه و باتری خودرو وجود نخواهد داشت.

چه محصولاتی را می توان از رادار جی پی اس خریداری کرد؟ کالا های موجود در این فروشگاه به سه دسته کلی ردیاب خودرو، موتور سیکلت و ماشین سنگین تقسیم می شوند. این محصول ها در حقیقت دو قسمت دارند. یک بخش سخت افزاری که روی ماشین قرار می گیرد و نرم افزار مربوط به آن که باید روی تلفن همراه خود نصب کنید.

ردیاب ساخت چه کشوری است؟ (در بازار کنونی ردیاب های چینی بی کیفیت زیادی به فروش می رسد!)

دانلود اپلیکیشن پنل تحت وب تمدید اشتراک آزمایش ردیاب رادار

نکته ای که بسیاری از مشتریان در هنگام خرید ردیاب به آن توجه نمی نمایند که در نهایت قیمت ردیاب خودرو دیجی کالا منجر به نارضایتی آنها از خریدشان می گردد.

شرکت فنی مهندسی جیپیران همواره کوشیده است تا با تهیه سخت افزار و نرم افزار با کیفیت بهترین ردیاب خودرو

این وسیله ‌ی جالب به شما امکاناتی را ارائه می‌ دهد که دیگر نگرانی‌ هایتان از سرقت خودروتان به صفر می ‌رسد. اگر می‌ خواهید بیشتر با ردیاب خودرو آشنا شوید پیشنهاد می ‌کنیم تا انتهای این نوشتار را مطالعه نمایید.

گزارش مرور مسیر های پیموده شده، نقاط توقف و میزان سلو کار کردن خودرو

راستی یادتان نرود شرایط گارانتی را بخوانید تا بعدا دچار مشکل نشوید!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *